_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

EZAK elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek

Domů / Novinky / Chystáme pro Vás vylepšený E-ZAK

Chystáme pro Vás vylepšený E-ZAK

Elektronický nástroj E-ZAK čekají vylepšení. Co bude nejbližší nová verze obsahovat?

Elektronický nástroj E-ZAK čekají vylepšení. Jeho uživatelé se mohou těšit na novou verzi, která bude spuštěna v březnu 2019. Systém bude kromě optimalizací obsahovat také spoustu nových funkcionalit, a to jak ve formě nových modulů, tak i volně dostupných na základě smluvních podmínek.

Mezi volně dostupné funkce patří např. optimalizace vkládaných dat zadavatelem při změně fáze zakázky na Zadáno. Pro zajištění pohodlnější práce v systému bude také upravený modul Vyhledávání. Uživatelé, kteří využívají přenos dat pomocí API, budou moci využít nové metody. Výrazným vylepšením práce s E-ZAKem bude možnost hromadného stažení příloh elektronických nabídek, žádostí o účast a předběžných nabídek. Uživatelé si také budou moci zobrazovat články o elektronizaci, případně přímo novinky týkající se nástroje E-ZAK.

Moduly pak budou obsahovat např. možnost napojení profilů E-ZAK na spisové služby rozšířené o rozhraní, které je postaveno na Národním standardu, či přenos zakázek mezi E-ZAKy prostřednictvím API (např. při procesování zadávacího řízení v jiném E-ZAKu, než má zadavatel hlavní profil).

Věříme, že Vám nové funkce zpříjemní práci.