_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

EZAK elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek

Domů / Novinky / Portál pro vhodné uveřejnění: Uveřejňujte i nadále ZDARMA!

Portál pro vhodné uveřejnění: Uveřejňujte i nadále ZDARMA!

Novela ZVZ, která vstupuje v platnost k 1. 4. 2012, výrazně zvyšuje význam profilu zadavatele, který je nyní vyžadován u všech zakázek s hodnotou vyšší než 500 000 Kč.

Abychom vyšli vstříc potřebám veřejných zadavatelů, připravili jsme na portálu www.vhodne-uverejneni.cz několik novinek. 

První z nich je rozšíření portálu o nové funkce, které zohledňují nové povinnosti zadavatelů uveřejňovat informace o veřejných zakázkách na svém Profilu zadavatele. Nasazeny budou k 30. 3. 2012.

Druhá se týká zpoplatnění. Portál pro vhodné uveřejnění nabízí i po 1. 4. 2012 registraci zadavatele i uveřejňování zakázek ZDARMA. Podrobné informace naleznete v ceníku.

Pro použití Portálu pro vhodného uveřejnění a tím využívání certifikovaného profilu zadavatele je třeba pouze udělat registraci.

Jedním z cílů společnosti QCM je podpora transparentnosti a rozvoj elektronizace veřejných zakázek. Tímto krokem chceme poskytnout univerzální nástroj pro komplexní řešení problematiky profilu zadavatele všem dotčeným subjektům. Věříme, že takto významně přispějeme k vyšší transparentnosti zadávání veřejných zakázek.