_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

EZAK elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek

Domů / Novinky / Pozvánka na konferenci ISSS

Pozvánka na konferenci ISSS

Přijďte ochutnat naše webové speciality a dobré moravské víno na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě ve dnech 12. a 13. dubna 2010 do Hradce Králové. Představíme vám zajímavé internetové projekty i vinné odrůdy.

pozvanka na vínoV rámci 13. ročníku prestižní konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS) jsme si pro vás připravili prezentaci několika zajímavých projektů uplynulého roku. Představíme vám např. řešení na portálu Odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR, novinky webové prezentace Regionální rady Moravskoslezsko (RRMS), komplexní služby v oblasti správy obsahu prostřednictvím nového portálu eAgri Ministerstva zemědělství ČR či portál statutárního města Hradec Králové.


Těšit se můžete také na novinky v oblasti elektronizace veřejných zakázek, prezentaci nových nasazení aplikace E-ZAK na Masarykově univerzitě v Brně i představení zakázkového řešení, které jsme vytvořili pro společnost CEJIZA. Naše webové speciality vám zpříjemníme skleničkou dobrého vína vybraných odrůd a ročníků.


Navštivte nás na konferenci ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě) v Hradci
Králové ve dnech 12. a 13. dubna 2010 v 1. patře na stánku č. 22.

Těšíme se na vás.
tým QCM, s.r.o.