_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

EZAK elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek

Domů / Novinky / Půl roku existence Portálu pro vhodné uveřejnění

Půl roku existence Portálu pro vhodné uveřejnění

Ohlédli jsme se a zhodnotili Portál pro vhodné uveřejnění za prvních 6 měsíců jeho existence. Statistiky přinesly zajímavá čísla. Pojďte se s námi na ně podívat.

Portál pro vhodné uveřejnění jsme spustili 15. září 2010. Za dobu své šestiměsíční existence portál zaznamenal více jak 169 zaregistrovaných profilů a zadavatelé uveřejnili dohromady přes 75 veřejných zakázek v celkové hodnotě přesahující čtvrt miliardy korun.

Statistiky návštěvnosti

Opusťme nyní holá fakta a pojďme se podívat na čísla zajímavější - statistiky návštěvnosti. V prvních měsících fungování se průměrná denní návštěvnost portálu pohybovala okolo 150 uživatelů.  Vývoj v následujících měsících přinesl postupný nárůst a v současnosti dosáhl průměru 300 návštěv za den.  Na portálu jsme v průběhu tohoto půl roku provedli několik drobných úprav a optimalizačních zásahů. Statistiky potvrzují, že jsme nešlápli vedle. Výsledný 100 % nárůst návštěvnosti je pro nás motivující, a proto se i nadále budeme snažit portál vylepšovat a přinášet nové funkcionality, které by vám mohly ještě více zpříjemnit práci.