_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

EZAK elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek

Domů / Novinky / Školení o elektronizaci veřejných zakázek

Školení o elektronizaci veřejných zakázek

Společnost e-tenders, s.r.o. zahájila loni na podzim cyklus školení o elektronizaci veřejného zadávání.

Školení se letos rozšíří o workshopy. Jedná se v podstatě o ojedinělé systematické vzdělávání v oblasti elektronických veřejných zakázek, jejichž administrace je v očích veřejnosti stále velkou neznámou.

První školení se uskutečnilo 23. listopadu 2010 v Brně na Masarykově univerzitě a týkalo se výhradně otázek elektronizace, a to především dynamických nákupních systémů a elektronických aukcí.

Druhé školení proběhlo 20. ledna 2010 na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity v Praze a byly prezentovány nejenom otázky elektronizace ale i dohledu nad zákonem o veřejných zakázkách. Toto téma přednesl doc. JUDr. Ing. Radek Jurčík, Ph.D., autor známého „šedého komentáře“ o veřejných zakázkách.

Další školení se uskuteční 23. března 2011 v Brně v hotelu Voroněž a kromě tématu elektronizace se bude hovořit i tématu veřejného zadávání v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK). Přednáška bude v rámci školení doplněna workshopem. Podrobnější informace o školení a workshopu a možnosti přihlášení na akci získáte kliknutím na banner.

banner.png